The Best Apps For N900

Čapajs (http://capajs.ic.cz/?p=391#respond) na svém trapném blogísku, určeného zjevně pro homosexuální odredíkované dementy s uhry, mastnými vlasy a stříkající spermatem nad Linuxem, se rozvášnil nad aplikacemi, které jsou „ty úplně nejlepší“ pro N900. Pokud pomineme skutečnost, že jediné co je kvalifikuje ve srovnání s ostatními k tomuto titulu, přičemž záměrně zamlčíme smutný fakt že tímto oceněním zároveň dostaly nesmazatelný cejch nepoužitelnosti, je ta ýbr-cůl-fíčura, že si je prostě Čpajs dokázal stáhnout z nějakého epp-stóru, který je „skoro stejně dobrý“ jako ten co má Apple. Netřeba doufám zdůraňovat, že vše je zdarma a tudíž je to to nejlepší co je pyčo ! No a protože je dneska hrozně in podporovat mentálně retardované menšiny, jsem so rozhodl tento seznam dále rozšířit:

Kladivo

Vynikající aplikace zvláště pro začátečníky. Umožní rozmlátit cihlu od Nokie a můžete si pak konečně pořídit dobrý telefon.

Mikrovlnka

Je určena pro všechny co si potrpí na efekty a design. Telefon strčíte do mikrovlnky, zapnete na plný výkon a můžete se nerušeně bavit na barvami, kterými bude vnitřek mikrovlnky hrát.

Savo

Účinný antivir. Vhoďte telefon do kýble se Savem a nechejte půl hodiny působit. Po viru a telefonu nezbyde ani památka.

Benzín

Polijte tím cihlu made by Nokia a zapalte. Proběhne upgrade z husné černé cihly, na smrdící ještě hnusnější cihlu.

Všechny tato apliakce mají jednu nevýhodu a to, že nejdou zkopírovat a dokonce se nedají an stáhnout odněkud z torrentu. Zato však mají univerzální použití a při aplikaci na majitele N900, budou efekty a účinek ještě zajímavější.

Reklamy
Příspěvek byl publikován v rubrice Malá sázka o velkou pizzu. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Zanechat Odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

w

Připojování k %s