Hurá! Jsou tady prázdniny!!

A mě asi začíná neskutečný kolotoč. Po jednom z nejlepších víkendů, které jsem si z fotografického hlediska opravdu užil, teď panuje takové to bezvětří před blížící se bouří. Dokončil sem fotografie co sem nasliboval (ještě vytisknout, udělat BW verze a nechat případně vytisknout), přežil rozčarování nad nekvalitou řady z nich a nyní se pomalu chystám na to co mně čeká.

Natáčení se šermíři v Českém ráji

10denní trip kamsi do přírody, kde se bude spát pod stanem a žít ve středověkém duchu. Když sem s tímhle souhlasil, nebyl sem zřejmě zcela při smyslech, protože představa trmácení se kdesi v dešti případně vedru, spaní na tvrdé zemi, místo jídla mít pohankovou kaši, do toho padat únavou a páchnout potem, opravdu neptaří mezi mé představy o ideální dovolené. Do toho vlastně nevím jak budu řešit technické problémy se kterými se budu potýkat (zaostřování, úložný prostor na data). No prostě záděr.

Akční seriál

Akční projekt o kterém jsem se již zmínil, má konečně svoji konkrétní podobu. Délka by měla být únosná a zpracování snad nezabere moc času. Já zatím stále o úspěchu pochybuji, protože se nemohu zbavit dojmu, že chlapci chtějí natáčet akčňák, ale nakonec z toho vyleze skeč alá MontyPython’s Flying Circus.

Klip pro Óčko

Tak na tenhle tahák sem docela zpomněl a přitom by to měla být priorita. K tomuhle se prostě musím urvat za každou cenu. Akčňák holt musí ustoupit.

Focení

A tohle asi sežere další čas. Pokud z toho budou prašulky, tak je to priorita No2. Nevím sice kam se vejde ten akčňák a stříhání Šermířů, ale co bych pro prašulky neudělal, že ano.

Noc v myší díře

Ne není to překlep. Nakonec jsme se rozhodli pro dotočení řady scén, které nám nesedli. Dělá to dobrou 1/2 filmu, takže další 4 natáčecí dny v noci v podchodu. Juchůůů, není nad to trávit čas s bezďáky a ožraly. Nicméně celá věc má jeden háček. Musí s tím souhlasit představitelka hlavní role. A ta zatím mlčí …

Reklamy
Příspěvek byl publikován v rubrice Tvorba se štítky , , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Zanechat Odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

w

Připojování k %s