Rekapitulace tvorby + plány

V tomto měsíci se dařilo zejména profilovým fotografiím, které zaujaly první místo v žebříčku prací. David, Wenca a Žanetka – to jsou ti drží skóre v nadprůměru mé produkce. A podle všeho by se mohlo v tomto segmentu dařit i nadále, protože zájem potvrdil Tomáš Wu, který by určitě chtěl něco v military stylu a také Lucka I. .

Noc v myší díře
Tohle nás čeká o tomto víkendu. Natáčet začínáme po půlnočním rozjezdu. Brněnská sekce je po herecké stránce ok (Tom, Vrbič) a po technické se ještě uvidí (není jasná kamera a zvuk). Trochu problémy očekávám s Millie a nechci ji křivdit, ale vše podle mého směruje k tomu, že se natáčení nezúčastní a tím celý projekt zcela definitivně skončí. Brno je pro pražáka přeci jen trochu z ruky a ta cesta taky zrovna není žádný med. Navíc 3 dny odloučení od milovaného člověka (děvče má v Praze nového amanta) asi taky moc na nadšení nepřidá. Když k tomu přidám snižující se teploty v nočních hodinách, tak typických pro nástup podzimu, vychází mě na konci rovnice pravděpodobnosti účasti jen velmi mizivé skóre. Tak uvidíme během týdne jak se situace vyvine.

Medailon – Wladimir Kiseljov
OK, tohle je „pain in my ass“ a při vyslovení tohoto spojení mi naskakuje husí kůže a cloumá mnou nevýslevný vztek.  Příští týden bychom to měli všechno dorazit. Tedy všechny části dát k sobě a vytvořit finální celek. Žádná post-produkce, jen pár střihů a finito. Snad …

Fotografie – čtenářství
Téma čtenářství plnilo naše skóre hotových děl nemalou měrou. Tentokrát bude mým cílem fotit „life-style“ fotografie s knihou v ruce. Indoor/outdoor. Doufám že Chozé sežene vskutku reprezentativní „kousky“, ať je na co se dívat. Termín připadá na příští víkend.

Reklamy
Příspěvek byl publikován v rubrice Tvorba. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Zanechat Odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

w

Připojování k %s