Rekapitulace tvorby – výhled do budoucna

Noc v myší díře
Dotáčka proběhla dle mého názoru dobře a stihli jsme toho docela hodně. Přiznávám že technické neumětelství Jonášovo bylo z počátku trochu na překážku, ale nakonec se se s rojem celkem sžil. A nebýt občasné a z mého pohledu nutné korekce, bylo to z hlediska kamery dobré. Jonáš se hlavně blýknul velmi dobrým ostřením na procházejícího člověka, což rozhodně není z nejjednoduších úkonů. O zvuk se staral Jindra Fila, již brzy absolvent UTB Zlín, který dával natáčení i nějaký řád, címž sem si hodně oddechl. Jeho přínos byl vskutku hodnotný. Herecky to asi bylo lepší mimo kameru, ale zase taková hrůza to podle mne není. Chozé na to asi bude mít jiný názor, stejně tak jako na průběh natáčení, ale ta zvýšená kritičnost asi taky není úplně na škodu. A nebýt toho, že hlavní představitelka by mě asi až do skonání světa nejradši neviděla (není v tom nenávist, spíš sázím jen na obyčejné opovržení), musím to celkově hodnotit jako dobré natáčení. Nestihl jsme úplně vše co jsme chtěli, ale ten zbytek by nám neměl zabrat tolik času. Co zbývá je ještě scéna v hospodě. Ano, i ta se bude muset celá přetočit. A když chlapci nebudou moc bumbat, snad to nakonec dopadne dobře. Děsí mně představa, jak budu upravovat materiál barevně k tomu, co už máme, protože je to každý ves jiná ves. Takže potěškoště.

Obrazy srdeční hudby – medailon Vladimíra Kiseljova
Nebyla to rzhodně taková hrůza jak sem předpokládal. Stačilo jen mírně upravit titulky a přidat logo. Easy job. Jen ten rendering trvá. A když si pak člověk všimne, že tam napere „REŽIJE“ jen to fikne, tak by si samozřejmě nafackoval, ale dneska by to už opravené mělo být venku.

Focení – čtenářství
Těšil sem se na to moc a moc. A nakonec z toho všeho sešlo 😦 Nejsou lidi, čas a asi už ani moc energie, protože Chozeho v tom spolupracovníci dokonale vykoupali.

Hudební klip
Tak jeden se měl realizovat už o prázkách, ale není ještě hotový song. Ale mám kontakt na dalšího frontmana skupiny, co by něco moc rád spáchal. Nyní je v Německu a vrací se někdy v zimě. Tak snad ty jeho představy dokážu nějak srovnat s realitou mé tvroby. To co viděl se mu asi celkem zalíbilo, protože chce pokračovat ve spolupráci.

Moravský kras
Tak tento víkend bych měl strávit s partou omladiny na chatičce kdesi poblíž Moravského krasu. Protože moje představa o trávení volna se značně rozchází s těmito mladými a neklidnými, kteří za vrchol žití a zábavy považují zpít a zhulit se podobraz, hodlám využít toho netradičního místa k focení mých oblíbených krajinek. Počasí mi má přát, tak snad nezklame.

Reklamy
Příspěvek byl publikován v rubrice Tvorba. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Zanechat Odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

w

Připojování k %s