Tak jak jsme na tom?

Noc v myší díře
Ze 7.10.-8.10. jsme dotočili poslední záběry. Jednalo o rozhovor mezi Bossem a hlavním hrdinou. Vše probíhalo realtivně rychle a dokonce za účasti Čapajse, což je vzhledem k jeho nechutí s námi spolupracovat velké vítězství. I tak jsem musel často asistovat i u kamery a zkrátka se ukázalo, že nemůžu být na 2 stejných místech. Kameru chci mít maximálně pod kontrolou, protože to co je schopen vykouzlit Čapajs nemá obdobu. Střih natočeného materiálu probíhal celkem dobře, akorát se zvukem to nebude rozhodně žádná sláva. Nedá se pořádně dohledat a není vždy úplně jasné, co kam patří. Takže to bude celkem „sračička.“

Buhurt – Český ráj
Už sem skoro na konci. Zbývá dodělat nějakou tu scénu z výstupu na Trosky, vše vyrenderovat a převést na 24fps. K tomu přidat patřičný zvuk. Nejsem si jistý, jak se ten převod nakonec podaří. Barevné korekce jsou celkem fajné. Používám metodu přes Adobe Photoshop a jde to celkem rychle.

Fotografování
Zatím jen přešlapování na místě a moc jsem toho nenafotil. Co bylo předběžně domluvené padlo, nebo zapadlo. Škoda 😦 Jinak za fotky dostávám akorát čučku, což mi taky moc nepřidá na motivaci.

Nový projekt – Dokument a natáčení myšiny
Tohle by mohla být neuvěřitelná bžunda a zároveň dobrá propagace našeho díla. Chozé zatím sbírá podněty a vymýšlí první nástřel. Nějaké nápady už máme vymyšlené a já doufám že se dostanou až do finální realizace. Vše by mělo proběhnout celkem rychle a bezproblémově. Lokace budou v interiéru a nikdo nás u toho nebude rušit. Na tohle se opravdu těším.

Reklamy
Příspěvek byl publikován v rubrice Tvorba. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Zanechat Odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

w

Připojování k %s